STOR PERDE

STOR PERDE

Stor perdeler kullanım alanı en geniş perde modellerinden biridir.  tasarımsal ve fonksiyonel anlamda bir çok özelliğe sahip olan Stor perde, sert görünümlü ve çekmeli bir mekanizmayla  açılıp kapanabilen bir perde türüdür. Klasik perdelere göre büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan stor perdeler son zamanlarda modern ofis ve evlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Stor perdeler her ne kadar klasik ve sade bir tasarımla anılsa da farklı desen ve renklere sahiptir. Alışılagelen perdeler kadar olmasa da stor perdeler de geniş ürün yelpazesine sahiptir.Stor perdeler özel üretim tekniklerinden geçer ve her kumaştan üretilmesi mümkün değildir. Üretiminde kullanılan apre malzeme, perde kumaşının sert bir özelliğe sahip olmasını sağlar. Stor perdeler kolay kolay leke tutmazlar ve net bir görünüme sahiptirler. Temizlik konusunda da büyük bir rahatlık sunan stor perde modellerinin kullanım süresi 4 ile 6 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Bu özel üretim perdeler, güneş ışığına karşı da işimizi rahatlatacak özelliklere sahiptir Tamamen kapatıldığı taktirde güneş ışınlarının içeriye girmesi oldukça güçtür.

Perde Mağazası ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır,bu sayede mekana en uygun renk ve desendeki perde seciminde sahip olduğumuz tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimize gereken desteği sunmaktayız.